Trasa FAMILY 100 km

Trasa FAMILY to najkrótszy dystans tegorocznej edycji Tour de Silesia. Liczy sobie równo 100 km. Jej przebieg można znaleźć, klikając w link poniżej:

TOUR DE SILESIA 2020 – Dystans FAMILY 100 km

Trasa startuje z obiektu sportowego w Godowie. Następnie prowadzi przez malownicze tereny Gminy Godów – nad autostradą A1 oraz obok drewnianego kościoła w Łaziskach. Pierwsze ciekawe mijesce na trasie to dość wymagający podjazd na punkt widokowy w Pogrzebieniu.

Kolejne charakterystyczne miejsca to dobrze znane z relacji Gustav ultra.cyclist  Zalew Rybnicki oraz słynna elektrownia! W Rybniku planujemy dla Ciebie mały punkt kontrolny, w którym uzupełnisz swoje bidony i kieszonki. Znajduje się on na terenie Hotelu Arena.

Ostatnia prosta prowadzi przez lekko pagórkowate tereny Świerklan, Pniówka oraz Ruptawy. Na sam koniec ponownie odwiedzisz Gminę Godów i pomkniesz do mety na boisku w Godowie!

Tam będzie czekać na Ciebie dekoracja, fanki/fani oraz pyszny ŚLONSKI ŁOBIOD serwowany w  Aperitif Godów !!! 😀

Trasa nie jest trudna, aczkolwiek limit 6 h będzie wymagał ciągłego wysiłku i mocnego naciskania na pedały. Do startu zapraszamy wszystkich miłośników kolarstwa.

Do zobaczenia na starcie!

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Flagowa Kraina
Werbalnia
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
Foto Franek
K4ART
Kadam
Kolarz
Masarnia Opiła
MR Records
Primavera
Sport Studio Rybnik
Bramco
Meble Mazan
Aslandi
Krzyżok
Laguna