Trasa FAMILY 100 km

Trasa FAMILY to najkrótszy dystans tegorocznej edycji Tour de Silesia. Liczy sobie równo 100 km. Jej przebieg można znaleźć, klikając w link poniżej:

https://ridewithgps.com/routes/29153749

Trasa startuje z obiektu sportowego w Godowie. Następnie prowadzi przez malownicze tereny Gminy Godów – nad autostradą A1 oraz obok drewnianego kościoła w Łaziskach. Kolejne miejscowości na trasie to Olza, Syrynia, Czernica czy Lyski. W tamtych okolicach poczujesz się jak prawdziwy PRO kolarz startujący w wyścigu Tour de Rybnik.

Kolejne charakterystyczne miejsca to dobrze znane z relacji Gustav ultra.cyclist  Zalew Rybnicki oraz słynna elektrownia! W Rybniku planujemy dla Ciebie mały punkt kontrolny, w którym uzupełnisz swoje bidony i kieszonki. Znajduje się on na terenie Hotelu Arena.

Ostatnia prosta prowadzi przez lekko pagórkowate tereny Świerklan, Pniówka oraz Ruptawy. Na sam koniec ponownie odwiedzisz Gminę Godów i pomkniesz do mety na boisku w Godowie!

Tam będzie czekać na Ciebie dekoracja, fanki/fani oraz pyszny ŚLONSKI ŁOBIOD serwowany w  Aperitif Godów !!! 😀

Trasa nie jest trudna, aczkolwiek limit 6 h będzie wymagał ciągłego wysiłku i mocnego naciskania na pedały. Do startu zapraszamy wszystkich miłośników kolarstwa.

Do zobaczenia na starcie!

WSPIERAJĄ NAS

Godów
Rybnik
Flagowa Kraina
Werbalnia
hossa
crazy biker
annaart
artex
Bugla Bike
DS Dron
Foto Franek
K4ART
Kadam
Kolarz
Laser House
Masarnia Opiła
MR Records
Piekarnia DIK
Primavera
Smart Eko Dom