Trasa FAMILY 100km

Trasa FAMILY to najkrótszy dystans tegorocznej edycji Tour de Silesia. Liczy sobie ona równo 100km. Jej przebieg można znaleźć, klikając w link poniżej:

https://ridewithgps.com/routes/29153749

Trasa startuje z obiektu sportowego w Godowie. Następnie prowadzi przez malownicze tereny Gminy Godów – nad autostradą A1 oraz obok drewnianego kościoła w Łaziskach. Kolejne miejscowości na trasie to Olza, Syrynia, Czernica czy Lyski. W tamtych okolicach będzie mogli poczuć się jak prawdziwi PRO kolarze startujący w wyścigu Tour de Rybnik.

Kolejne charakterystyczne miejsca to dobrze znane z relacji Gustav ultra.cyclist Zalew Rybnicki oraz sławna elektrownia! W Rybniku planujemy dla Was mały punkt kontrolny, na którym będzie mogli uzupełnić swoje bidony i kieszonki. Znajduje się on na terenie Hotelu Arena.

Ostatnia prosta prowadzi przez lekko pagórkowate tereny Świerklan, Pniówka oraz Ruptawy. Na sam koniec ponownie odwiedzacie Gminę Godó i mkniecie do mety na boisku w Godowie!

Tam czeka na Was dekoracja, fanki/fani oraz pyszny ŚLUNSKI OBIOD serwowany w Aperitif Godów !!! 😀

Trasa nie jest wymagająca, aczkolwiek limit 6h będzie wymagał ciągłego wysiłku i mocnego naciskania na pedały. Do startu zapraszamy wszystkich miłośników kolarstwa 🙂

Do zobaczenia na starcie!

WSPIERAJĄ NAS

LOGA FIRM